Majahoidja-koristaja

Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ
Põlva maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
20.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn

Töö kirjeldus

kinnistute väliterritooriumite korrashoid vastavalt lepingutele: olme- ja lendprahi koristus, puulehtede koristus, käsitsi lume- ja libedustõrje kõnniteedelt ja treppidelt, riigilipu heiskamine 3x aastas

Kvatro sooviks on anda oma panus kodu või büroo hoidmisel sooja, hubase ja turvalisena. Selle soovi täitmisele on pühendunud Kvatro erinevad osakonnad – haldus, tehnohooldus, heakord ning õigus. Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ ülesandeks on jätkusuutlike kinnisvarakeskkonna korrashoiu terviklahenduste pakkumine ja nende teenuste juhtimine.

- kinnistute väliterritooriumite korrashoid vastavalt lepingutele: olme- ja lendprahi koristus, puulehtede koristus, käsitsi lume- ja libedustõrje kõnniteedelt ja treppidelt, riigilipu heiskamine 3x aastas

Nõudmised kandidaadile

- tahe tööd teha

Omalt poolt pakume

- konkurentsivõimelist töötasu oma valdkonnas, töörõivaid, töövahendid

Kontakt:
Kaili Kuuse
kaili@kvatro.ee