Tootmistöötaja

Enics Eesti Aktsiaselts
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
05.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Elva vald, Elva linn, Valga mnt 7a

Töö kirjeldus

Elektroonikaseadmete koostamine vastavalt protseduurile, kvaliteedinõuetele ja etteantud tootmisplaanile; andmete sisestamine registrisse; erinevate tööoperatsioonide teostamine (eelkäsitlus, masinlaadimine, käsiladumine, testimine, lakkimine, UV kontroll, mooduli koostamine, mooduli testimine).

Enics Eesti AS pakub oma klientidele tööstuselektroonika tootmisteenust. Enics Eesti AS kuulub rahvusvahelisse Enics Gruppi, mille tehased asuvad veel Šveitsis, Soomes, Rootsis, Slovakkias, Hiinas. Ettevõte on üks suurimaid tööstuselektroonika allhanketootjaid maailmas. Enics Eesti AS Elva tehas annab hetkel tööd 730-le inimesele.

- Elektroonikaseadmete koostamine vastavalt protseduurile, kvaliteedinõuetele ja etteantud tootmisplaanile
- andmete sisestamine registrisse
- erinevate tööoperatsioonide teostamine (eelkäsitlus, masinlaadimine, käsiladumine, testimine, lakkimine, UV kontroll, mooduli koostamine, mooduli testimine)

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlik
- aus
- korrektne
- koostöövalmis
- meeskonnatöö oskus
- võime teha peentööd
- täpsus
- õppimisvõime
- nägemine peab olema hea või korrigeeritud abivahenditega

Omalt poolt pakume

- Töökeskkond on modernne ja ergonoomiline – puhas, vaikne, valgusküllane ja peresõbralik
- tööjalatseid ja -jakki
- maitsvat ja soodushinnaga toitlustamist ettevõtte sööklas
- toetame spordiüritustest osavõtmist (sh ujumine)
- ettevõtte korraldatud transporti: Põlva-Krootuse-Saverna-Otepää- Hellenurme-Elva
- Ervu-Rannu-Puhja-Annikoru-Elva
- Tartu-Nõgiaru-Nõo-Elva
- Valga–Rõngu-Elva (töötaja maksab 10–40 € kuus)
- töökohal väljaõpet ja juhendamist oma ala parimatelt spetsialistidelt.

Kontakt:
Eve Vink
eve.vink@enics.com
5345 3507