Laotöötaja

Enics Eesti Aktsiaselts
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
05.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Elva vald, Elva linn, Valga mnt 7a

Töö kirjeldus

Töö erineb olenevalt sellest, kas töötad sisendlaos või väljastusalos. Laotöötaja töö koosneb erinevatest tööoperatsioonidest nagu materjalide vastuvõtt, komponentide (materjalide) komplekteerimine tootmisele, inventeerimine, toodangu pakkimine, väljastamine. Kannete tegemine eriprogrammi.

Enics Eesti AS pakub oma klientidele tööstuselektroonika tootmisteenust. Enics Eesti AS kuulub rahvusvahelisse Enics Gruppi, mille tehased asuvad veel Šveitsis, Soomes, Rootsis, Slovakkias, Hiinas. Ettevõte on üks suurimaid tööstuselektroonika allhanketootjaid maailmas. Enics Eesti AS Elva tehas annab hetkel tööd 730-le inimesele.

- Töö erineb olenevalt sellest, kas töötad sisendlaos või väljastusalos
- Laotöötaja töö koosneb erinevatest tööoperatsioonidest nagu materjalide vastuvõtt, komponentide (materjalide) komplekteerimine tootmisele, inventeerimine, toodangu pakkimine, väljastamine
- Kannete tegemine eriprogrammi

Nõudmised kandidaadile

- Võime teha peentööd

Omalt poolt pakume

- Ervu-Rannu-Puhja-Annikoru- Elva
- Tartu-Nõgiaru-Nõo-Elva
- Valga–Rõngu-Elva (töötaja maksab 10–40 eurot kuus, olenevalt peatusest). Juhendamist oma ala parimatelt spetsialistidelt. Palju toredaid kolleege.

Kontakt:
Eve Vink
eve.vink@enics.com
53453507