Harju maakond
Täistööaeg
Magistrikraad
20.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rahukohtu tn 3

Töö kirjeldus

Nõuniku ülesanne on koordineerida Eesti seisukohtade kujundamist ja elluviimist Euroopa Liidu kliima-, keskkonna-, põllumajandus- ja kalanduspoliitikas.
Dokumendid (motiveeritud avaldus, CV koos varasema töökogemuse kirjeldusega) palume esitada elektrooniliselt aadressil personal@riigikantselei.ee hiljemalt 20.11.2019. Lisainfo 693 5445, agne.kiik@riigikantselei.ee (personalijuht Agne Kiik).
Riigikantselei on Vabariigi Valitsuse juures olev asutus, kelle eesmärk on toetada Vabariigi Valitsust ja peaministrit poliitika kujundamisel ja elluviimisel ning aidata tagada head riigivalitsemist.

- Nõuniku ülesanne on koordineerida Eesti seisukohtade kujundamist ja elluviimist Euroopa Liidu kliima-, keskkonna-, põllumajandus- ja kalanduspoliitikas

Nõudmised kandidaadile

- Tule kandideerima
- kui:• Sul on huvi ja soov arendada Eesti Euroopa Liidu kliima-
- keskkonna-
- eelistame ametikoha täita asutustevahelise rotatsiooni korras

Omalt poolt pakume

- Pakume põnevat tööd, meeldivat tööõhkkonda, tööd ja arengut toetavat töökeskkonda, samuti mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi ning head palka.

Kontakt:
Agne Kiik
agne.kiik@riigikantselei.ee
6935445