Kokk - Asenduskoht

Viru Vangla
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
21.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Ülesõidu tn 1/1

Töö kirjeldus

Koka põhiülesanded on korrapärase, kvaliteetse ja toidunormidest lähtuva toidu valmistamine

- Koka põhiülesanded on korrapärase, kvaliteetse ja toidunormidest lähtuva toidu valmistamine

Nõudmised kandidaadile

- OLED SOBIV KANDIDAAT
- KUI:• oled täisealine Eesti Vabariigi kodanik• Sul on keskharidus• Sul on koka kvalifikatsioon• eesti keel on emakeel või B1 oskus• oled aus
- kindlameelne ja hea pingetaluvusega

Omalt poolt pakume

- • töötasu teenistusse asumisel 850 eurot kuus
- • 35 päeva põhipuhkust aastas
- • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
- • karjääri-, arengu- ja koolitusvõimalusi
- • tasuta sportimisvõimalusi (jooga, jõusaal jne)
- • hüvitist alates teisest haiguspäevast
- • turvalist ja kaasaegset töökeskkonda
- • toetavat ja sõbralikku kollektiivi

Kontakt:
viruv.cv@just.ee
663 7815