Valga maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
19.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Raja tn 5

Töö kirjeldus

Kõrgetasemeline teenindamine kassas, letis ja müügisaalis ning kaupade väljapanek.Peamised töölõigud on kassas ja saalis teenindamine.

SELVER on tegutsenud alates 1995. aastast ja praegu on meil 53 kauplust üle Eesti ning e-Selver. Meil töötab täna üle 2800 väga tubli erineva inimese. Tänu töötajatele on Selver parim eestimaine kauplusekett, kus sisseostude tegemine on meeldiv ning sujuv.

- Kõrgetasemeline teenindamine kassas, letis ja müügisaalis ning kaupade väljapanek
- Peamised töölõigud on kassas ja saalis teenindamine

Nõudmised kandidaadile

- Täisealine
- soov ja tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas
- kohusetunne
- viisakus ja ausus

Omalt poolt pakume

- Garanteeritud stabiilset sissetulekut
- väljaõpet kohapeal
- paindlikku töögraafikut
- toetavaid kolleege ja tasuta koolitusi
- soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi
- hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone sh võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga
- kokkuleppel hüvitame osaliselt sõidukulud.

Kontakt:
Kristi Aasa
personal@selver.ee
667 3785