Köögi abitööline, nõudepesija

Sihtasutus Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tallinna Diakooniahaigla
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
02.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hiiu tn 42

Töö kirjeldus

Töötaja ülesandeks on haigla patsientide igapäeva sööginõude (taldrik, kahvlid, lusikad, topsid, kausid) pesemine 3 korda päevas. Komplekteerida toidud, aidata viia osakondadesse.
helistada Eha Parktal, tel. 6510334, 6510335
Väike, aastast 1999 tegutsenud õendushaigla Nõmmel. Osaleb aktiivselt Eesti ühiskonnas palliatiivse (hospiits) ravi ning dementsuse teemalise õenduse/hoolduse arendamisega.

- Töötaja ülesandeks on haigla patsientide igapäeva sööginõude (taldrik, kahvlid, lusikad, topsid, kausid) pesemine 3 korda päevas
- Komplekteerida toidud, aidata viia osakondadesse

Nõudmised kandidaadile

- Soovitav eesti keele oskus vestlustasandil

Omalt poolt pakume

- Pakume stabiilset palka, toredat kollektiivi, väljaõpet kohapeal.

Kontakt:
Anu Varep
info@diakooniahaigla.ee
+372 651 0344