Valga maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
25.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Valga vald, Valga linn

Töö kirjeldus

Sulle meeldib suhelda ja tegeleda müügiga? Meie juures on sul võimalus teenida jõulukuul head lisaraha. Töö kirjeldus: klientide teenindamine müügipunktis, kauba väljapanek ja müügipunkti korrashoid.

RUF EESTI AS on vanim ilutulestikke korraldav ettevõte Eestis, mis asutati 1992 aastal. Oleme olnud pioneeriks nii ilutulestike korraldamisel, kui ka laiatarbe pürotehnika tutvustamisel Eesti tarbijaskonnale.

- Sulle meeldib suhelda ja tegeleda müügiga? Meie juures on sul võimalus teenida jõulukuul head lisaraha
- Töö kirjeldus: klientide teenindamine müügipunktis, kauba väljapanek ja müügipunkti korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlik
- täpne
- hea suhtlemisoskus
- vanus 18 +. Kasuks tuleb eelnev kogemus müügitöös

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet
- toetavat meeskonda
- vahetustega tööd graafiku alusel (osalise või täistööajaga)
- lisaks põhipalgale lisatasu teenimise võimalust.

Kontakt:
Alice Siimer
personal@fireworks.ee