Haldusjuht

Saaremaa Haldus
Saare maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
26.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald

Töö kirjeldus

• Juhid heakorratöötajate meeskonda ning hoolitsed selle eest, et Sinu piirkond oleks puhas ja korras; • tööülesannete hulka kuulub heakorratööde (muru niitmine ja trimmerdamine, võsalõikus, sügisel lehtede koristus, talvel lume lükkamine, teede, radade puhastamine lumest ja jääst, teeäärte niitmine, jne) planeerimine ning töö teostamise korraldamine Leisi, Orissaare, Pöide, Laimjala ning Valjala piirkonnas;• Vastutad piirkonna kalmistute nõuetekohase hooldamise korraldamise eest;
Palun saada oma CV ja palgasoov hiljemalt 26.11.2019 aadressile ainer.tiitson@saare.ee. Sinu küsimustele vastab Saaremaa Haldus juhataja Ainer Tiitson, tel 591 85 799

- • Juhid heakorratöötajate meeskonda ning hoolitsed selle eest, et Sinu piirkond oleks puhas ja korras
- • Vastutad piirkonna kalmistute nõuetekohase hooldamise korraldamise eest

Nõudmised kandidaadile

- Töökus ja kohusetundlikkusValmisolek iseseisvaks tööksVarasem meeskonna juhtimise kogemus ning erinevate tööde planeerimise oskusTöö nõuab korrektsust
- kohusetunnet
- oskust inimestega teha koostööd

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töökohta
- Tööd töölepingu alusel
- kaasaegseid töövahendeid ja vajadusel koolitusi
- Konkurentsivõimelist palka
- Ametiautot, telefoni ning arvutit

Kontakt:
Ainer Tiitson
ainer.tiitson@saare.ee
591 85 799