Majandustöötaja

Setomaa Vallavalitsus
Võru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
22.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Võru maakond, Setomaa vald, Värska alevik

Töö kirjeldus

Majandustöötaja põhiülesanneteks on:- Kevadel, suvel ja sügisel igapäevased koristustööd temale koristamiseks määratud piirkonnas.- Kevadel, suvel ja sügisel regulaarse koristuse läbiviimine (kõnnitee, kultuurikeskuse parkla ja bussijaama ümbruse ning turuplatsi pühkimine liivast ja lehtedest) kaks korda kuus.- Värska aleviku keskuse tänavapostidele paigutatud suvelillede kastmine.- Talvisel ajal kultuurikeskuse trepi eest lume koristamine ja liivatamine enne tööpäeva algust ja vajadusel ka tööajal- Jäätmejaamas jäätmete vastuvõtu korraldamine.
Avaldus ja CV koos haridust tõendava dokumendiga ning võimaliku tööle asumise ajaga palume saata 22. novembriks 2019 e-postiga vald@setomaa.ee või kirjaga Pikk tn 12, Värska alevik, Setomaa vald, Võrumaa.Lisainfo: haldusjuht, e-post tarmo.koiv@setomaa.ee.

- Majandustöötaja põhiülesanneteks on:- Kevadel, suvel ja sügisel igapäevased koristustööd temale koristamiseks määratud piirkonnas
- - Kevadel, suvel ja sügisel regulaarse koristuse läbiviimine (kõnnitee, kultuurikeskuse parkla ja bussijaama ümbruse ning turuplatsi pühkimine liivast ja lehtedest) kaks korda kuus
- - Värska aleviku keskuse tänavapostidele paigutatud suvelillede kastmine
- - Talvisel ajal kultuurikeskuse trepi eest lume koristamine ja liivatamine enne tööpäeva algust ja vajadusel ka tööajal- Jäätmejaamas jäätmete vastuvõtu korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on: kohusetundlikvastutustundlikauskoostöövalmiselurõõmus

Omalt poolt pakume

- • Võimalust eneseteostuseks ja põnevat tööd Setomaal
- • head töökeskkonda
- • sõbralikku, asjatundlikku ja toetavat meeskonda.

Kontakt:
Kelly Kittus
kelly.kittus@setomaa.ee
+3725220661