Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
28.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi autosalongi puhastusteenindajat, kelle ülesanne on autoesinduse õhtune hoolduskoristus. Töökoht asub Järvel.

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvara hooldus- ja puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda. Meil on kolmes Balti riigis kokku 2300 töötajat.

- Otsime oma kollektiivi autosalongi puhastusteenindajat, kelle ülesanne on autoesinduse õhtune hoolduskoristus
- Töökoht asub Järvel

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlik ja korrektne

Omalt poolt pakume

- Kindel töö ja õigeaegselt makstav töötasu
- Mugavad tööriided
- Kaasaegsed ja ergonoomilised töövahendid

Kontakt:
Alice Kangro
cv@sol.ee
6747399