Juurdelõikaja

Osaühing LILIINA
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
29.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn

Töö kirjeldus

Pooltoodangu lõikamine vastavalt etteantud joonistele või juhistele

Liliina on paindlik, parima kvaliteedi ja hinnasuhtega naturaalse kodutekstiili tootja laiale tarbijaskonnale.Meie visiooniks on, et looduslikest materjalidest innovaatilised tooted jõuaks igasse maailma kodusse. Hetkel moodustab eksport 80% ettevõtte käibest, peamiselt Soome.

- Pooltoodangu lõikamine vastavalt etteantud joonistele või juhistele

Nõudmised kandidaadile

- Iseseisev mõtlemine ja otsustusvõime.Täpsus
- korrektsusHea rutiini- ja pingetaluvusKohusetundlik
- lojaalne
- täpne ja kiire

Omalt poolt pakume

- Töö on mitmekülgne ja vaheldusrikas.
- Sõbralikku ja toetavat kollektiivi.
- Kindlat ja pikaajalist täiskohaga tööd.
- Kollektiivpuhkust suvel ja talvel

Kontakt:
Annely Elhi
annely@liliina.ee