Harju maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
21.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tõnismägi

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi kontori ja üldpindade puhastusteenindajat, asub Kesklinnas.Põrandate pühkimine/ niiske pesu - iga päev, wc pesemine, prügi. Üldpindade koristus

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvara hooldus- ja puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda. Meil on kolmes Balti riigis kokku 2300 töötajat.

- Otsime oma kollektiivi kontori ja üldpindade puhastusteenindajat, asub Kesklinnas
- Põrandate pühkimine/ niiske pesu - iga päev, wc pesemine, prügi
- Üldpindade koristus

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlik ja korrektne

Omalt poolt pakume

- Kindel töö ja õigeaegselt makstav töötasu
- Mugavad tööriided
- Kaasaegsed ja ergonoomilised töövahendid
- Tähtajatu tööleping

Kontakt:
Alice Kangro
cv@sol.ee
6747399