Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

- klientide teenindamine kassas ja müügisaalis- aktiivne müügitöö kaupluses- kaupade ettevalmistamine müügiks- kaupade väljapanemine ja korrastamine- uue kollektsiooni ettevalmistamine- puhtuse hoidmine.

Oleme 10 aastat tegelenud kasutatud riiete sissetoomisega Euroopa riikidest ja müügiga.Avame Eestis kvaliteetsete second hand riiete kaupluste keti.

- - klientide teenindamine kassas ja müügisaalis- aktiivne müügitöö kaupluses- kaupade ettevalmistamine müügiks- kaupade väljapanemine ja korrastamine- uue kollektsiooni ettevalmistamine- puhtuse hoidmine

Nõudmised kandidaadile

- - Aus
- kohusetundlikkus
- hea suhtlemisoskus
- - positiivne ellusuhtumine töösse ja klientidesse
- - meeskonnas töötamise oskus
- - huvi moe ja moerõivaste kaubamärkide vastu
- - vene keele oskus

Omalt poolt pakume

- - Tööd stabiilses ettevõttes
- - regulaarselt makstavat töötasu
- - sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda
- - väljaõpe kohapeal
- - tööd paindliku ajagraafiku alusel

Kontakt:
Viktoria Taube
work@kilomax.ee