Tehnik-lukksepp

osaühing ROVITA
Tartu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
05.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn

Töö kirjeldus

Pagariseadmete remont ja hooldus; klientide külastamine ja probleemide tuvastamine ning lahendamine.
Tööpakkumine on inimesele, kes oskab korralikkult tööd teha, nõus tegema rohkem tööd ja seega rohkem teenida. Inimesele, kelle jaoks perspektiivikus ei ole tühi sõna.
Firma põhitegevusharuks on pagari- ja kondiitritööstuse seadmete müük ning hooldus. Pakume laias valikus kvaliteetseid seadmeid ning lisavarustust, mis on pärit peamiselt Saksamaalt. Meie kliendid asuvad nii Eestis kui ka Lätis.

Kohustused

- Pagariseadmete remont ja hooldus
- klientide külastamine ja probleemide tuvastamine ning lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- Hea tehniline taip
- iseseisev ja kiire otsustusvõime
- loogiline mõtlemine ning ausus. Kasuks tuleb inglise ja/või saksa keele oskus
- tõstukijuhiload

Omalt poolt pakume

- Stabiilset tööd, konkurentsivõimelist töötasu, sõbralikku töökollektiivi
- väljaõpet kohapeal ja võimalust areneda koos ettevõttega.

Kontakt:
Vitautas Keršis
rovita@rovita.ee