Pärnu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
17.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Hommiku tn 2

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Kilomax kaupluse juhatajat - kelle tööülesanded on:kaupluse töö korraldamine ja efektiivne juhtimine;klientidega suhtlemine ning osalemine müügitöös;töötajate töögraafikute koostamine ja tööaja arvestuse pidamine;aktiivse ja kvaliteetse klienditeeninduse tagamine;laovarude jälgimine ja inventuuride läbiviimine;müügitulemuste analüüsimine ja parandamine;meeskonna juhtimine ja motiveerimine;kaupade väljapanek ja väljapaneku süstematiseerimine.

Oleme 10 aastat tegelenud kasutatud riiete sissetoomisega Euroopa riikidest ja müügiga.Avame Eestis kvaliteetsete second hand riiete kaupluste keti.

- Otsime oma meeskonda Kilomax kaupluse juhatajat - kelle tööülesanded on:kaupluse töö korraldamine ja efektiivne juhtimine
- klientidega suhtlemine ning osalemine müügitöös
- töötajate töögraafikute koostamine ja tööaja arvestuse pidamine
- aktiivse ja kvaliteetse klienditeeninduse tagamine
- laovarude jälgimine ja inventuuride läbiviimine
- müügitulemuste analüüsimine ja parandamine
- meeskonna juhtimine ja motiveerimine
- kaupade väljapanek ja väljapaneku süstematiseerimine

Nõudmised kandidaadile

- Nõudmised kandidaadile:töökogemus jaekaubanduses
- meeskonna juhtimise kogemus
- hea suhtlemisoskus
- hea eesti keele oskus
- vene keele oskus suhtlustasandil
- kiire õppimisvõime
- kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse

Omalt poolt pakume

- Tööd stabiilses ettevõttes
- tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi
- head töökeskkonda
- konkurentsivõimelist töötasu
- korrektset meeskonnatööd
- meeldivat kollektiivi.

Kontakt:
Viktoria Taube
work@kilomax.ee