Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
06.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Töö kirjeldus

Nõrk– ja turvasüsteemide hooldus, sh kaablite, keskseadmete, andurite jms kontroll, puhastus, vajadusel parandustööd ja süsteemiümberprogrammeerimine; süsteemide paigaldused; klientidega suhtlemine ja nende juhendamine.

Securitas Eesti AS kuulub 100-protsendiliselt maailma suurimale turvakontsernile Securitas AB. Securitas Eesti AS on keskendunud ainult turvavaldkonnale ning selle edasiarendamisele. Leiame, et inimeste ja firmade vara kaitsmine ja turvatunde tagamine on seda väärt, et sellele täielikult pühenduda. Pakume valve-, video-, läbipääsu- ja tuletõrjesüsteeme, tehnilist ja mehitatud valvet ning patrullteenust. Meil on osakonnad kõikides suuremates Eesti linnades - Tallinnas, Tartus, Viljandis, Pärnus, Kuressaares, Rakveres, Narvas, Jõhvis ja Sillamäel.

- Nõrk– ja turvasüsteemide hooldus, sh kaablite, keskseadmete, andurite jms kontroll, puhastus, vajadusel parandustööd ja süsteemiümberprogrammeerimine
- süsteemide paigaldused
- klientidega suhtlemine ja nende juhendamine

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt keskharidus
- B-kat autojuhiload
- eesti keele oskus B1 tasemel
- hea suhtlusoskus ja orienteeritus klienditeenindusele
- turvasüsteemide tundmine
- eelnev töökogemus turvasüsteemide tehnikuna.Kandideerimise eelduseks on turvasüsteemide tehnik
- tase 4 kutse
- spetsialiseerumisega tulekahjusignalisatsiooni-süsteemide (ATS) paigaldamisele ja hooldamisele

Omalt poolt pakume

- Töötasu al 1300€ kuus ning lisatasusid vastavalt tehtud tööle
- huvitavat ja mitmekülgset liikuvat tööd
- turvalisuse ja turvatehnikaga seotud koolitusi
- arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
- sportimissoodustust
- tasuta vormiriietust
- iga tööle soovitatud sõbra eest kuni 200 € soovitajatasu
- maksame sünnitoetusi ja peame meeles jõuludel teie pisiperet.

Kontakt:
ylo.kesanuurm@securitas.ee
5096132