Tugiisik - Tugiisik- 11 aastasele poisile

Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskus
Pärnu maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
30.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn

Töö kirjeldus

11 aastane poiss, kellel on pervasiivne arenguhäire ja aspergeri sündroom, vajab kõrvalabi ja juhendamist õppetegevuses väljaspool haridusasutust. Lapsel on madal enesehinnang; konfliktisituatsioonides ärritub kergesti. Emotsionaalselt on tegu õrna hingelise lapsega, kes võtab palju südamesse.
Kandideerimiseks palume pöörduda ainult lapsevanema poole, kust saate ka täpsustava info nii töö koormuse kui lapse kohta. Lapsevanem Adelina, telefon: 5687 6128; e-mail: adelinadanilenko@gmail.com.
Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskuse eesmärgiks on sotsiaalhoolekande teenuste osutamine. Loodud on laste põhivajaduste rahuldamiseks peresarnased elutingimused; tagatud on kõigile lastele ja noortele arenguks turvaline kasvukeskkond ning ettevalmistus võimetekohaseks toimetulekuks täiskasvanuna.

- 11 aastane poiss, kellel on pervasiivne arenguhäire ja aspergeri sündroom, vajab kõrvalabi ja juhendamist õppetegevuses väljaspool haridusasutust
- Lapsel on madal enesehinnang
- konfliktisituatsioonides ärritub kergesti
- Emotsionaalselt on tegu õrna hingelise lapsega, kes võtab palju südamesse

Nõudmised kandidaadile

- Tugiisikult ootame positiivset ja rahulikku ellusuhtumist
- kannatlikkust ning valmisolekut toetada erivajadusega last

Omalt poolt pakume

- Toredat ja toetavat perekonda, kes on lapse juhendamisel toeks ja abiks.

Kontakt:
Anna-Maria Wysocka
info@parnutugikeskus.eu
5552 2003