Valga maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
24.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Valga vald, Valga linn

Töö kirjeldus

Kriminaalhooldusametniku põhiülesandeks on juhendada ja toetada kriminaalhooldusaluseid sotsiaalsel kohanemisel ning jälgida käitumiskontrolli nõuete täitmist.
CV palume saata hiljemalt 24. novembriks 2019 märksõnaga “kriminaalhooldusametnik – Tartu maakond“ Tartu Vangla aadressil Turu 56 Tartu 51004, või e-posti aadressile tartuv.cv@just.ee.Lisainformatsioon telefonil 750 0817.www.facebook.com/tartuvangla/https://www.instagram.com/tartuvangla/
Tartu Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust ning korraldab kriminaalhooldust.

- Kriminaalhooldusametniku põhiülesandeks on juhendada ja toetada kriminaalhooldusaluseid sotsiaalsel kohanemisel ning jälgida käitumiskontrolli nõuete täitmist

Nõudmised kandidaadile

- - rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus vastavalt kriminaalhooldusametniku kvalifikatsiooninõuetele https://www.riigiteataja.ee/akt/123072019021
- - eesti keele oskus emakeelena või C1 tasemel ning vene keele oskus suhtlustasemel erialase sõnavara valdamisega
- - korrektsus
- täpsus
- pingetaluvus ja professionaalne suhtumine töösse
- - hea kontoritarkvara kasutamise oskus.Kasuks tuleb: - eelnev klienditöö kogemus
- - eelteadmised karistussüsteemi toimimisest
- - B-kategooria autojuhiluba ning praktiline sõiduoskus.

Omalt poolt pakume

- - huvitavat ja vastutusrikast tööd pere- ja töötajasõbralikus asutuses
- - professionaalset ja toetavat meeskonda ning meeleolukaid ühisüritusi
- - väärtuslikku kogemust, võimalust enesearenguks ning laias valikus koolitusi
- - vähemalt 35 päeva puhkust
- - haigushüvitist alates esimesest päevast
- - spordikulude hüvitamist.

Kontakt:
Anneli Laul
anneli.laul@just.ee
750 0817