Järva Vallaraamatukogu direktor

Järva Vallavalitsus
Järva maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
21.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Järva maakond, Järva vald

Töö kirjeldus

Direktor juhib ja korraldab Järva valla raamatukogu tegevust tagades põhimääruses asutusele pandud ülesannete täitmise ning kindlustab selle tulemusliku ja häireteta töö ning arengu.
Kandideerimiseks palume saata kandideerimisavaldus koos palgasooviga, cv (sh töö- või teenistuskäik), ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad ja essee teemal \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Vallaraamatukogu roll kogukonnas\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" aadressil info@jarva.ee või postiaadressil Pikk 56, Järva-Jaani, 73301 Järva vald, märgusõnaga „Direktor“.

- Direktor juhib ja korraldab Järva valla raamatukogu tegevust tagades põhimääruses asutusele pandud ülesannete täitmise ning kindlustab selle tulemusliku ja häireteta töö ning arengu

Nõudmised kandidaadile

- • raamatukogunduse või infoteaduste kõrgharidus või raamatukoguhoidja kutsekvalifikatsiooni neljas aste
- • projektide juhtimise kogemus
- • kaasaegsete infotehnoloogiavahendite kasutamise oskus
- • eesti keel kõrgtasemel
- • vajalik B- kategooria juhilubade olemasolu.Kasuks tuleb:• algatus-
- analüüsi- ja planeerimisoskus• väga hea suhtlemis-
- esinemis- ja koostööoskus• hea suuline ja kirjalik väljendusoskus• teadmised asutuse juhtimisest ja majandustegevusest
- sh eelarve koostamine

Omalt poolt pakume

- huvitavat, pinget ja väljakutseid pakkuvat tööd ja toetavat meeskonda
- erialast täienduskoolitust.

Kontakt:
Tiina Oraste
Tiina.Oraste@jarva.ee
+372 505 3525