Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Töö kirjeldus

Muinsuskaitseameti Pärnumaa nõunik on spetsialist ja organisaator, kes oma maakonnas korraldab muinsuskaitset, suhtleb asutuste ja kodanikega, nõustab muinsuskaitse valdkonnas, kooskõlastab projekte ja tagab toimiva muinsuskaitselise järelevalve.

Muinsuskaitseamet on on riigiasutus, mis tegeleb Eesti kultuuripärandi kaitse, säilitamise ja arendamisega. Meie ülesanne on tagada kultuuripärandi kõige olulisema ja tähenduslikuma osa - enam kui 26500 mälestise kestmine.

- Muinsuskaitseameti Pärnumaa nõunik on spetsialist ja organisaator, kes oma maakonnas korraldab muinsuskaitset, suhtleb asutuste ja kodanikega, nõustab muinsuskaitse valdkonnas, kooskõlastab projekte ja tagab toimiva muinsuskaitselise järelevalve

Nõudmised kandidaadile

- Kandideerimise eeldused:arhitektuuri-
- ehitus-
- restaureerimis- või ajalooalane kõrgharidus
- avaliku sektoriga seotud õigusalase regulatsiooni tundmine
- inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
- huvi muinsuskaitse ja kultuuripärandi vastu
- väga hea suhtlemisoskus ning koostöövõime
- vastutustunne ja järjekindlusB-kategooria juhiloa olemasolu
- igapäevane autojuhtimise praktika

Omalt poolt pakume

- Omalt poolt pakume:
- huvitavat ja vastutusrikast tööd riigiametis
- kaasaegset töökeskkonda (paindlikku tööaega, kaugtöö võimalust)
- 35 kalendripäeva puhkust.

Kontakt:
RIINA BELJAJEV
riina.beljajev@muinsuskaitseamet.ee
+37258867513