Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
06.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Tallinna südames Tammsaare pargis peatselt avatavad uued restoranid ootavad Sind oma meeskonda! Saali ja köögi nõude pesemine ja ladustamine.Köögi tooraine ettevalmistamine (vajadusel).Köögi, nõudepesu ja laoruumide korrashoid.
Kui oled ise huvitatud ja tead veel kedagi, kes Sinu meeskonda sobiks, siis saatke CV või küsige lisainfot info@cafeopera.ee

- Tallinna südames Tammsaare pargis peatselt avatavad uued restoranid ootavad Sind oma meeskonda! Saali ja köögi nõude pesemine ja ladustamine
- Köögi tooraine ettevalmistamine (vajadusel)
- Köögi, nõudepesu ja laoruumide korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Kui oled julge pealehakkamise
- hea pingetaluvuse ja positiivse ellusuhtumisega
- oskad hinnata maitsvat toitu ja suurepärast teenindust ning soovid anda oma panuse uue ägeda projekti käivitamisel
- siis oled just Sina see
- keda ootame. Eelnev töökogemus tuleb kasuks
- kuid piisab ka tugevast tahtest ja valmisolekust õppida selgeks täiesti uus amet

Omalt poolt pakume

- Häid töötingimusi vastvalminud uutes ruumides
- Sõbralikku ja toetavat töökollektiivi
- Koolitusi, väljaõpet algajaile ja täiendõpet kogenumatele
- Töötulemustele väärilist töötasu
- Arenguvõimalusi ettevõttesiseselt

Kontakt:
info@cafeopera.ee