Juhiabi

Jõgevamaa Spordiliit Kalju
Jõgeva maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
17.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Jõgeva linn, Suur tn 3

Töö kirjeldus

Otsime oma sportlikku kollektiivi juhiabi, kelle tööülesanneteks on:* Spordiliidu kontori töö korraldamine;* maakonna spordivõistluste koordineerimine ja läbiviimine;* projektide algatamine ja koordineerimine;* seminaride, õppepäevade korraldamine;* komisjonide ja ekspertgruppide töös osalemine;* kodulehe ja FB lehe haldamine.
Kui tunned, et see töö sobib Sulle, siis saada oma CV e-posti aadressile info@jslkalju hiljemalt 17. novembriks.Küsimuste korral helista tel 5277 627

- Otsime oma sportlikku kollektiivi juhiabi, kelle tööülesanneteks on: Spordiliidu kontori töö korraldamine
- maakonna spordivõistluste koordineerimine ja läbiviimine
- projektide algatamine ja koordineerimine
- seminaride, õppepäevade korraldamine
- komisjonide ja ekspertgruppide töös osalemine
- kodulehe ja FB lehe haldamine

Nõudmised kandidaadile

- Sobivalt kandidaadilt ootame:spordialaseid teadmisi ja eelnevat töökogemust
- meeskonnatöö oskust
- kui ka võimekust iseseisvalt tegutseda
- head organiseerimisvõimet ja suhtlemisoskust
- huvi sporditöö vastu

Omalt poolt pakume

- Mitmekülgset ja huvitavat tööd
- Sõbralikku töökollektiivi
- Kaugtöö võimalust
- Täiendkoolitusi ja seminare.

Kontakt:
Toomas Klaarman
info@jslkalju.ee
5277627