Farmitööline

Osaühing MARKILO
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Vajangu küla, Rammo tee 3

Töö kirjeldus

Puhkepäeva andmine poegimis-, seemenduslaudas. •poegimiste korraldamine, jälgimine ja vajadusel emiste aitamine;•sigade õigeaegne söötmine, jootmine ja asemete korrastus ning kaalumine:•haigete loomade märgistamine ja eraldamine;- emiste seemendamine;- emiste õigeaegne söötmine, jootmine ja asemete korrastus
Huvi korral tuleb helistada tööandjale: 53489538
Seakasvatusega tegelev ettevõte on valdkonnas tegutsenud juba 26 aastat. Ettevõttel on kaks farmi Kureoja farm Jõgevamaal ja Vajangu farm Lääne-Virumaal.

Kohustused

- Puhkepäeva andmine poegimis-, seemenduslaudas
- •poegimiste korraldamine, jälgimine ja vajadusel emiste aitamine
- •sigade õigeaegne söötmine, jootmine ja asemete korrastus ning kaalumine:•haigete loomade märgistamine ja eraldamine
- - emiste seemendamine
- - emiste õigeaegne söötmine, jootmine ja asemete korrastus

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb varasem kokkupuude loomadega

Omalt poolt pakume

- Kohapeal väljaõppe võimalus, konkurentsivõimeline tasu, transpordi võimalus Rakvererest. Koos perega tulles korteri võimalused Vajangul ja Tamsalus

Kontakt:
Kirsti Sülla
markilo@markilo.ee
53489538