Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
15.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn

Töö kirjeldus

Valveobjektidel turvalisuse tagamine, ringkäigud valveobjektil, ATS häiretele reageerimine, valveobjektil klientidega suhtlemine.
Kandideeri meile kasutades töökuulutuse juures pakutavat võimalust või saada oma CV aadressile: personal.tartu@uss.ee.
USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

- Valveobjektidel turvalisuse tagamine, ringkäigud valveobjektil, ATS häiretele reageerimine, valveobjektil klientidega suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt 19-aastane
- kohtulikult karistamata
- kohusetundlik ja abivalmis

Omalt poolt pakume

- Võimalust areneda ja kasvada ettevõttesiseselt, korrektseid töösuhteid, kindlat sissetulekut, paindlikku ja vahetustega töögraafikut, tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi, igakuist sporditoetust ja muid koostööpartnerite soodustusi.

Kontakt:
personal.tartu@uss.ee
+372 56965425