Ehitusspetsialist

Haljala Vallavalitsus
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
30.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Võsu alevik, Mere tn 6

Töö kirjeldus

• Ehitus- ja kasutusloa taotluste ning ehitusteatiste menetlemine ning vastavate lubade väljastamine ja eelnõude esitamine vallavalitsusele• Ehitusprojektide nõuetele vastavuse kontrollimine ja ehitusprojektide kooskõlastamine • Projekteerimistingimuste taotluste menetlemine ja vastavate eelnõude esitamine vallavalitusele• Valla esindamine oma töövaldkonnas tellitud tööde korraldamisel ja vastuvõtmisel• Valla omanduses ja kasutuses oleva vara parendamiseks vajalike ehitustööde mahtude kalkuleerimine ja vajadusel hankedokumentatsiooni tehnilise kirjelduse osa koostamine• Valla ehitusjärelvalve korraldamine• Kodanike vastuvõtu korraldamine ja ehitusalane nõustamine Haljalas ja Võsul• Ehitisregistri pidamine• Osalemine valla arengukava koostamises ja elluviimises ning valdkonna eelarve koostamises
Kandideerimiseks esitada CV ja haridust tõendava dokumendi koopia ja muud dokumendid mida kandidaat peab oluliseks, hiljemalt 10. oktoobriks e-posti aadressile haljala@haljala.ee.Lisainfo telefonil 5669 6186 – Annes Naan

Nõudmised kandidaadile

- • Ehitusalane eri-
- kohuse- ja vastutustunne
- algatusvõime
- koostöövalmidus• Kasuks tuleb eelnev töökogemus kohalikus omavalitsuses ja projekteerija kutsetunnistus

Omalt poolt pakume

- • Võimalusi eneseteostamiseks
- • 35 päeva põhipuhkust
- • Võimalust kaasa rääkida Haljala valla arendamisel
- • Täiendkoolitust
- • Stabiilset ja vaheldusrikast tööd
- • Toetavad ja toredaid kolleege

Kontakt:
riina.must@haljala.ee