Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 5a

Töö kirjeldus

- korraldada, suunata ja koordineerida hariduslike erivajadustega laste õpetamist ameti haldusalas;- lastevanemate, pedagoogide ja haridusasutuste nõustamine laste toetamise küsimustes;- koostöö koordineerimine erinevate osapoolte vahel;- tegevuste algatamine ja eestvedamine vastutusvaldkonna arenguks.
Kandideerimiseks esita:• motiveeritud avaldus;• elulookirjeldus (CV);• haridustaset tõendava dokumendi koopia.
Tallinna Haridusamet korraldab Tallinna linna alus-, üld, huvi- ja kutsehariduse valdkonda.

- - korraldada, suunata ja koordineerida hariduslike erivajadustega laste õpetamist ameti haldusalas
- - lastevanemate, pedagoogide ja haridusasutuste nõustamine laste toetamise küsimustes
- - koostöö koordineerimine erinevate osapoolte vahel
- - tegevuste algatamine ja eestvedamine vastutusvaldkonna arenguks

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind meie meeskonda
- kui:• Sul on kõrgharidus soovitavalt eripedagoogika
- logopeedia
- psühholoogia või sotsiaalpedagoogika erialal
- • omad eelnevat töökogemust ametikoha tegevusvaldkonnas
- • oskad eesti keelt kõrgtasemel
- vene ja inglise keelt kesktasemel
- • omad tööks vajalikke arvutikasutamise oskusi
- • oled otsustus- ja vastutusvõimeline
- saad edukalt hakkama pingeliste olukordadega ning pead oluliseks koostööd

Omalt poolt pakume

- huvitavat, vastutusrikast ning mitmekülgset tööd, kaasaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas ja 35 päeva puhkust.

Kontakt:
Eva-Maria Koort
Eva-Maria.Koort@tallinnlv.ee
6404612