Jurist - E-kaubanduse ja reklaami valdkonna jurist

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pronksi tn 12

Töö kirjeldus

Ootame Sind Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti kaubandustalitusega liituma, kui soovid osaleda Eesti elanikele õiglase tarbimiskeskkonna ning ettevõtjatele hea ärikeskkonna kujundamises. Meiega koos on Sul võimalus panustada e-kaubanduse ja reklaami valdkonna praktikate väljatöötamisse, elluviimisse ja arengusse.

- Ootame Sind Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti kaubandustalitusega liituma, kui soovid osaleda Eesti elanikele õiglase tarbimiskeskkonna ning ettevõtjatele hea ärikeskkonna kujundamises
- Meiega koos on Sul võimalus panustada e-kaubanduse ja reklaami valdkonna praktikate väljatöötamisse, elluviimisse ja arengusse

Nõudmised kandidaadile

- OLED SOBIV KANDIDAAT
- KUI: - Sul on kõrgharidus õiguse valdkonnas - Sind iseloomustab hea suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
- otsusekindlus ning süsteemsus - Sulle pakuvad huvi e-kaubanduse ja reklaami valdkonna arengud ja Sulle meeldiks tegeleda järelevalvega nendes valdkondades - Sa hindad head meeskonda ja selles töötamist
- samas oskad töötada ka iseseisvalt - Sa soovid saada valdkonna eksperdiks ja Sulle meeldib vaheldusrikas töö - Sa oskad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt
- Sulle pakub huvi rahvusvaheline suhtlus ning koostöö teiste EL-i liikmesriikidega - Sa soovid panustada partnersuhete loomisse ja korraldamisse

Omalt poolt pakume

- - huvitavat ja vastutusrikast tööd parema tarbimiskeskkonna kujundamise nimel
- - arendavaid tegevusi ja väljakutseid e-kaubanduse ja reklaami valdkonna praktika väljatöötamisel ja elluviimisel
- - kaasaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas
- - toredaid kolleege ja toetavat meeskonda
- - 35-päevast põhipuhkust ning koolitus- ja sportimisvõimalusi

Kontakt:
Silvia Hommik
silvia.hommik@ttja.ee
6672070