Valvur

Rent My Skills Group OÜ
Viljandi maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
22.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Töö kirjeldus

• Ettevõtte territooriumi ja ruumide valve • Regulaarne ringkäik territooriumil • Värava avamine ja sulgemine (puldiga), elektrivalgustuse sisse- ja väljalülitamine • Talvel jalgtee puhastamine lumest jmt
Pakume tööd ettevõttes, mille tegevusalaks on toorturba töötlemine, kasvusubstraatide valmistamine ning turustamine nii kodu- kui ka välismaal. Ootame oma meeskoonda asjalikku töötajat!Huvi korral võta julgelt ühendust ja räägime detailidest 56 979 887Või saada meile oma CV aadressile: cv@rentmyskills.eu
Renditööjõu vahendamine.

- • Ettevõtte territooriumi ja ruumide valve • Regulaarne ringkäik territooriumil • Värava avamine ja sulgemine (puldiga), elektrivalgustuse sisse- ja väljalülitamine • Talvel jalgtee puhastamine lumest jmt

Nõudmised kandidaadile

- • Töökas• Hea füüsiline tervis

Omalt poolt pakume

- • Kaasaegseid töö-ja olmetingimusi
- • Väljaõpet kohapeal
- • Vahvaid kolleege
- • Pikaajalist töösuhet

Kontakt:
Kedi Urbanik
cv@rentmyskills.eu
56979887