Kokk - Viljandi Leola poe kööki

RRLektus Aktsiaselts
Viljandi maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Viljandi maakond, Viljandi linn, C. R. Jakobsoni tn 11

Töö kirjeldus

Kaupluses asuvas köögis toitude valmistamine,komponentide ettevalmistamine järgmiseks päevaks, nende laoseisude jälgmine ja tellimine, realiseerimisaegade jälgmine,käitlemisnõuetest kinnipidamine vastavalt kehtestatud korrale, töövahendite pesu ja ruumide korrashoid, inventuurides osalemine.
Tööle asumisel on vajalik esitada tervisetõend.
RRLektus AS on jaekaubandusettevõte, kuhu kuulub üle 60 toidu- ja esmatarbekaupade kaupluse Eesti erinevates piirkondades.

Nõudmised kandidaadile

- Korrektsus ja kohusetundlikkus
- positiivne suhtumine töötamisse
- hea pingetaluvus
- sobivus meeskonnatööks

Omalt poolt pakume

- Tulemustele orienteeritud palka, sõbralikku töökollektiivi.

Kontakt:
leolapood@meietoidukaubad.ee
55668576