Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
17.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Korra ja hea teeninduse tagamine (telefonikõnedele vastamine, külaliste juhendamine jne), korrarikkumiste ennetamine ja tõkestamine, vahejuhtumite lahendamine vastavalt seadusele, häiretele reageerimine.

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

- Korra ja hea teeninduse tagamine (telefonikõnedele vastamine, külaliste juhendamine jne), korrarikkumiste ennetamine ja tõkestamine, vahejuhtumite lahendamine vastavalt seadusele, häiretele reageerimine

Nõudmised kandidaadile

- kohtulikult karistamata
- julgus ja oskus toime tulla kriitilistes situatsioonides
- kohusetundlikkus ja usaldusväärsus.Turvatöö kogemus vähemalt 6 kuud

Omalt poolt pakume

- sõbralikku ja professionaalset meeskonda,
- väljaõpet,
- soodsaid sportimisvõimalusi

Kontakt:
cv@uss.ee
57494996