IT spetsialist

Aktsiaselts Järvamaa Haigla
Järva maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
05.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Järva maakond, Paide linn

Töö kirjeldus

IT kasutajatoe osutamine, kasutajate küsimuste ja probleemide lahendamine;- arvutitöökohtade haldamine, sh riistvara ja tarkvara paigaldamine ning hooldamine;- kohtvõrkude ning võrguseadmete probleemide tuvastamine ja lahendamine;- muude IKT seadmete haldamine, nt: meditsiiniseadmed (röntgen, tomograaf, laboriseadmed); printerid; projektorid;- kodulehe ja siseveebi haldamine.

Tervishoiuteenuste osutamine

- IT kasutajatoe osutamine, kasutajate küsimuste ja probleemide lahendamine
- - arvutitöökohtade haldamine, sh riistvara ja tarkvara paigaldamine ning hooldamine
- - kohtvõrkude ning võrguseadmete probleemide tuvastamine ja lahendamine
- - muude IKT seadmete haldamine, nt: meditsiiniseadmed (röntgen, tomograaf, laboriseadmed)
- printerid
- projektorid
- - kodulehe ja siseveebi haldamine

Nõudmised kandidaadile

- Sulle meeldib inimestega suhelda
- oskus tulemuslikult tegutseda pingelistes olukordades
- täpsus
- korrektsus
- kohusetundlikkus ning tahe õppida
- hea suhtlemisoskus ja initsiatiivikus
- lahenduste väljapakkumise oskus

Omalt poolt pakume

- - huvitavat, vaheldusrikast ja vastutusrikast tööd koos arenguvõimalustega
- - kaasaegset töökeskkonda ja kvaliteetseid töövahendeid
- - vajalikku väljaõpet kolleegide toel
- - usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga.

Kontakt:
Merle Kurema
merle.kurema@jmh.ee
384 8103