Kinnisvaramaakler

Kindel OÜ
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
05.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Turu tn

Töö kirjeldus

Uute kliendisuhete loomine ja hoidmine. Potentsiaalsete klientide andmebaasi täiendamine ja haldamine. Müügi ja üüri vahendamine. Kastist välja mõtlemine. Aja planeerimine.
Huvi korral saada oma CV ja lühike motivatsioonikiri e-mailile hello@kindelkinnisvara.ee ning võtame Sinuga ise ühendust!
Aktiivsetest noortest koosnev kinnisvarabüroo, mille eesmärgiks on pakkuda turul värskust ja parimat võimalikku teenindust.

Kohustused

- Uute kliendisuhete loomine ja hoidmine
- Potentsiaalsete klientide andmebaasi täiendamine ja haldamine
- Müügi ja üüri vahendamine
- Kastist välja mõtlemine
- Aja planeerimine

Nõudmised kandidaadile

- Julgus. Koostöövõime. Kohusetunne. Positiivsus. Enesedistsipliin. Isikliku sõiduauto ja sülearvuti kasutamise võimalus

Omalt poolt pakume

- Konkurentidest kõrgemat töötasu. Töökohta nooruslikus ja positiivse ellusuhtumisega asjalikus kollektiivis. Paindlikku tööaega. Väljaõpet kohapeal ning peale seda võimalust töötada üle Eesti. Motiveerimist ja tuge sisseelamisel.

Kontakt:
aleks@kindelkinnisvara.ee
+372 5592 9976