Tartu maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
04.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Töö kirjeldus

Kodus olevate klientide abistamine nende igapäevaelu toimingute sooritamisel. Hooldustöötaja tööülesanded on vastavuses kliendi vajadustega. Tööülessannete hulka kuulub: vestlus, toidu tegemine ja toitmine, hügieenitoimingud, sidumine, võimlemisharjutuste tegemine, ravimi andmine (ravimskeemi jälgimine, ravimite andmise-võtmise dokumenteerimine), abivahendi kasutamise õpetamine, poest kauba ostmine ja toomine, näitude võtmine, pisikoristus, tavatransportteenuse osutamine, saatmine väljaspool kodu jt.
Pöörame tähelepanu juhtimisõiguse olemasolule, kindlasti on see antud töö puhul nõutud. Anname kõigile kandideerijatele tagasiside peale kandideerimisperioodi lõppu. Ootame kõiki julgelt kandideerima, kes tunnevad, et soovivad antud erialaga tegeleda ning ühtlasi tahavad vaheldusrikast ja liikuvat tööd!

- Kodus olevate klientide abistamine nende igapäevaelu toimingute sooritamisel
- Hooldustöötaja tööülesanded on vastavuses kliendi vajadustega

Nõudmised kandidaadile

- Kandidaadilt ootame
- et ta on: positiivse ellusuhtumisega
- õppimistahteline ja -võimeline
- hea suhtlemisoskuse ja pingetaluvusega
- empaatiavõimeline ja sooviga teisi aidata
- võimeline töötama nii iseseisvalt kui meeskonnas
- oskab oma aega planeerida
- vastutulelik ja paindlik
- korrektne ja delikaatne

Omalt poolt pakume

- Tulemuslikku töötasu
- toetavat kollektiivi
- vaheldusrikast tööd
- iseseisvust
- ametiauto kasutamise võimalust
- isikliku auto kasutamise korral kütuse kompensatsiooni
- kutseõpingutele suunamist ja toetamist.

Kontakt:
Triin Lomp
info@estkeer.ee
7367374