Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
04.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 238

Töö kirjeldus

Otsime oma mööblisalongi Tallinnas (eritellimusmööbli valmistamine) müügikonsultanti-kujundajat, kes tunneb huvi disaini vastu, kes tuleb tööle säravate silmadega ja kes ei karda töötada nõudliku tellijaga.Tööülesanded:• Klientide nõustamine ja teenindamine meie salongis• Klientidele hinnapakkumiste koostamine• Klientidele mööbli projektide koostamine tellimuste kinnitustel• Tellimuste koostamine ja edastamine tarnijatele• Uute ja olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja loomine
Saatke palun oma CV meie meilile info@alardimoobel.eeEtte tänades
Peamiselt tegeleme garderoobi- ja köögimööbli valmistamisega. Tehas asub Tallinnas, Mustamäel

- Otsime oma mööblisalongi Tallinnas (eritellimusmööbli valmistamine) müügikonsultanti-kujundajat, kes tunneb huvi disaini vastu, kes tuleb tööle säravate silmadega ja kes ei karda töötada nõudliku tellijaga

Nõudmised kandidaadile

- • Hea arvuti kasutamise oskus (MS Exel
- Word)• Valikuline kujundusprogrammi oskus (AutoCad
- bCad
- KitchenDraw
- PRO100)• Kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas• Hea eesti ja vene keele oskus• Organiseerimis ja \"time-management\" oskus• Tehniline taiplikkus• Kohusetunne ja korrektsus

Omalt poolt pakume

- • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
- • Töötulemusest motivatsioontasu
- • Mitmekesist, huvitavat, uute väljakutsetega ja suhtlemisrikast tööd
- • Kaasaegset töökeskonda
- • Sõbraliku ja toetavat kollektiivi

Kontakt:
Artjom Velsio
info@alardimoobel.ee