Kokk

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Valga Peetri-Luke Kogudus
Valga maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
11.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Lai tn 5a

Töö kirjeldus

Menüü koostamine, toidukauba ja toorme tellimine, maitsva söögi valmistamine, töökoha korrashoid, valmistoidu väljastamine, köögitööga seonduva korraldamine.

- Menüü koostamine, toidukauba ja toorme tellimine, maitsva söögi valmistamine, töökoha korrashoid, valmistoidu väljastamine, köögitööga seonduva korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- Varasem töökogemus abikoka/ kokana või omandatud vastav haridus. Vajalik on läbitud toiduhügieenikoolitus
- tervisetõend

Omalt poolt pakume

- Meeldivat tööd arenguhüpet tegevas organisatsioonis ja inimestest hoolivas kollektiivis, töösooritust väärtustavat töötasu.

Kontakt:
Jan Solbaja
jansolbaja@gmail.com
527 8065