Tartu maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
19.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Klaasi tn 4

Töö kirjeldus

Tööstuslike rataste ja plastikust furnituuri jae-, hulgimüügi korraldamine, walk-in klienditeenindus, tarnijate ja transpordifirmadega suhtlemine, lao varustamine, mõningal määral laos kauba pakendamine, teostatud müügitehingute analüüsimine, oma tegevuste planeerimine, kontoritööks vajalike vahendite soetamine.
Soovitajate olemasolu on boonuseks; esmalt ootame kandidaadilt kuni 1 minuti pikkust videolõiku endast, kus Sa vastad kolmele küsimusele: 1. Miks kandideerid sellele tööle?2. Millises valdkonnas omad väga häid teadmisi?3. Mis on hetkel aktiivsed hobid?Video palume saata MESSENGERI keskkonnas, Artium ITC OÜ-le. Kes pole Messengeri kasutajad, neile leiame uue võimaluse video saatmiseks (palun teavitage sellest).
Artium ITC OÜ on tegutsenud aastast 1995. Ettevõte omab Tartus tööstuslike rataste ja furnituuri müügikontorit, metallitootmise- ja pulbervärvimistsehhi ning hulgiladu Ravila tööstuspargis. Tegemist on väikse ja stabiilse ettevõttega, mille toodang on suunatud valdavalt Skandinaavia turule.

Nõudmised kandidaadile

- Ootame kandidaati
- kes motiveerib end ise panustama
- on korrektne suhtlemises
- tehniliselt taiplik
- aus
- empaatiline
- töökas ja positiivse hoiakuga

Omalt poolt pakume

- Häid töötingimusi, täielikku erialast väljaõpet, sõbralikku kollektiivi, sobivusel pikeneb lapsehooldupuhkuse asendamine pikaajaliseks töösuhteks. Pigem oleme huvitatud pikemaajalisest panustamisest.

Kontakt:
Annely Kruusa
cv@artium.ee
5043229