Isiklik abistaja

Egle Liebenau
Tartu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
04.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn

Töö kirjeldus

Nooremapoolne hulgiskleroosi põdev naisterahvas otsib keskmise füüsilise jõuga, positiivset isiklikku naisabistajat. Abistaja ülesanne on aidata toimingutes, millega abistatav ise toime ei tule - liikumisel ratastoolis, kodustes toimetustes, liikumisel väljaspool kodu (näiteks taastusravis käimine), enesekorrastuses; treeningute abi kodus jne. Isiklik abistaja ei ole hooldaja - kõiki toiminguid tehakse koos, kliendi täpsete juhiste järgi.

- Nooremapoolne hulgiskleroosi põdev naisterahvas otsib keskmise füüsilise jõuga, positiivset isiklikku naisabistajat
- Abistaja ülesanne on aidata toimingutes, millega abistatav ise toime ei tule - liikumisel ratastoolis, kodustes toimetustes, liikumisel väljaspool kodu (näiteks taastusravis käimine), enesekorrastuses
- treeningute abi kodus jne
- Isiklik abistaja ei ole hooldaja - kõiki toiminguid tehakse koos, kliendi täpsete juhiste järgi

Nõudmised kandidaadile

- Kandidaadilt oodatakse kohustundlikkust
- tolerantsust
- positiivsust
- sõbralikkust. Valmisolekut mõningaseks füüsiliseks tööks (ratastoolist tõstmine)

Omalt poolt pakume

- Vastastikusel sobivusel sõlmitakse käsundusleping, võimalust töötada nii täis- kui osalise tööajaga, rakendust on pakkuda korraga mitmele inimesele. Võimalus osaleda koolitusel \"Ergonoomilised võtted\" 5.12.19.

egleliebenau@gmail.com
5639 8121