Saare maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
30.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn

Töö kirjeldus

Testostlemise käigus tehakse selgeks, millisel määral vastab tegelik teenindustase ettevõtte juhtkonna poolt seatud standarditele. Testkliendi ülesanne on käituda kui tavapärane klient, kuid jälgida etteantud kriteeriume ning täita selle põhjal küsimustik. Testsituatsioone viiakse kõige rohkem läbi vahetu külastuse teel, millele järgneb telefoni - ja e-kirja kaudu teeninduse hindamine ning vahel harva kasutatakse ka veebi teel ettevõttega suhtlemist.
Lisainformatsioon:Testklient sooritab ülesandeid enda valitud piirkonnas/elukohas; me ei kompenseeri sõidukulu; töö on võlaõigusliku lepingu alusel (ei taga ravikindlustust); mõeldud lisateenistuseks põhitöö/kooli kõrvalt; täiendav info ametikoha ülesannete ja töötasu kohta saadetakse kandidaadile e-kirja teel.
Dive Group on juhtiv teeninduskvaliteedi hindamise ja arendamisega tegelev ettevõte.DIVE Eesti on Balti regioonis esimene mystery shopping meetodile ehk testostudele spetsialiseerunud ettevõte.

- Testostlemise käigus tehakse selgeks, millisel määral vastab tegelik teenindustase ettevõtte juhtkonna poolt seatud standarditele
- Testkliendi ülesanne on käituda kui tavapärane klient, kuid jälgida etteantud kriteeriume ning täita selle põhjal küsimustik
- Testsituatsioone viiakse kõige rohkem läbi vahetu külastuse teel, millele järgneb telefoni - ja e-kirja kaudu teeninduse hindamine ning vahel harva kasutatakse ka veebi teel ettevõttega suhtlemist

Nõudmised kandidaadile

- Oma kaaskirjas palume vastata milline on Sinu arvates suurepärane teenindus?

Omalt poolt pakume

- Paindlikku tööaega
- huvitavaid tööülesandeid erinevates teenindusvaldkondades
- tööalaseid väljakutseid
- tasu tükitöö alusel vastavalt sooritatud mahule
- parimatele igakuine preemia ja eriprojektid

Kontakt:
personal@dive-group.com