Lapsehoidja

OÜ Väikelaste Päevahoid
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
04.12.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Vabaduse pst 131

Töö kirjeldus

Lapse igapäevaste tegemiste ja arengu toetamine.
Palun saada kandideerimiseks CV koos palgasoovi ja kaaskirjaga aadressile juntsu@juntsu.ee. Kõigis lisaküsimustes helista palun telefonil 53442094.Meie pisikesed ootavad Sind!
Teid ootab armas kodune maja, kus on maailma kõige toredamad õpetajad ning kõige vahvamad pisikesed lapsed.Koos päeva veetes vaatame maailma läbi lapse silmade - väikesed inimesed ei vaata minevikku ega tulevikku, nad elavad käesolevas hetkes. Seega naudime päeva ja hetke sellisena nagu need on, mitte sellisena nagu nad oleks võinud olla!http://www.juntsu.ee/

Kohustused

- Lapse igapäevaste tegemiste ja arengu toetamine

Nõudmised kandidaadile

- Pöördu julgesti meie poole
- kui Sa oled rõõmsameelne
- mänguline
- loov ja kohusetundlik ning Sinus on soov jagada oma armastust pisikeste inimestega.

Omalt poolt pakume

- Sa tuled nagu koju, sest siin oodatakse Sind alati avatud südamega ja säravate silmadega.

Kontakt:
Maiu Kokka
juntsu@juntsu.ee
53442094