Konsultant

Prokuratuur
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
22.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn

Töö kirjeldus

dokumentide (sh menetlusdokumentide) ettevalmistamine ja nõuetekohane vormistamine;prokuröri abistamine menetlustoimingute ettevalmistamisel;kaebuste, avalduste, teabenõuete ja märgukirjade vastuste projektide koostamine;kohtu- ja prokuratuuripraktika analüüsimine ja üldistamine;õiguslikes küsimustes Viru Ringkonnaprokuratuuri seisukohtade ja arvamuste ettevalmistamine
CV ja motivatsioonikiri märgusõnaga „Jõhvi konsultant“ palume saata e-posti aadressil personal@prokuratuur.ee hiljemalt 22. oktoobriks
Prokuratuur on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis osaleb kuritegude tõkestamiseks ja avastamiseks vajaliku jälitustegevuse planeerimises, juhib kohtueelset kriminaalmenetlust, tagades selle seaduslikkuse ja tulemuslikkuse, esindab kohtus riiklikku süüdistust ning täidab muid seadusega Prokuratuurile pandud ülesandeid.

- dokumentide (sh menetlusdokumentide) ettevalmistamine ja nõuetekohane vormistamine
- prokuröri abistamine menetlustoimingute ettevalmistamisel
- kaebuste, avalduste, teabenõuete ja märgukirjade vastuste projektide koostamine
- kohtu- ja prokuratuuripraktika analüüsimine ja üldistamine
- õiguslikes küsimustes Viru Ringkonnaprokuratuuri seisukohtade ja arvamuste ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

- • Sul on juriidiline kõrgharidus• Sa valdad kõrgtasemel eesti keelt ning kesktasemel vene keelt
- kasuks tuleb inglise keele oskus• Sul on hea analüüsivõime
- oled oma tegemistes kohuse- ja vastutustundlik
- täpne
- iseseisev• Oled hea suhtleja ja oskad ennast hästi väljendada nii suuliselt kui kirjalikult

Omalt poolt pakume

- • mitmekesist ja vastutusrikast tööd
- • võimalusi erialaseks täiendkoolituseks
- • põhipuhkust 35 kalendripäeva

Kontakt:
Birgit Roht
personal@prokuratuur.ee