Kinnisvarahaldur

CityHaldus OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
04.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Haldus- ja hooldustööde korraldamine ja järelevalve haldurile kinnitatud objektidel;suhtlemine klientidega, kliendi vajaduste/pretensioonide väljaselgitamine ja lahendamine;kliendibaasi haldamine ja täiendamine (www.korto.ee keskkond);aasta koosolekute läbiviimine, aasta majanduskavade koostamine ja aruandlus klientidele;remonditööde ja lisateenuste korraldamine-müük klientidele.

CityHaldus OÜ on 2003. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev haldus-hooldusettevõte kinnisvaraomanikele, kellele on oluline tagada oma kinnisvaraobjekti(de) hea säilimine ning efektiivne majandamine ja lepinguliste teenuste kontroll ja vajalike lisatööde organiseerimine. Koos oma koostööpartneritega suudame pakkuda oma tänastele ja tulevastele klientidele nii kinnisvarakorrashoiu täisteenuste pakette ja samuti üksikteenuseid lisaks tavapärastele kinnisvarakorrashoiu teenustele, mida oma jõududega osutame.

- Haldus- ja hooldustööde korraldamine ja järelevalve haldurile kinnitatud objektidel
- suhtlemine klientidega, kliendi vajaduste/pretensioonide väljaselgitamine ja lahendamine
- kliendibaasi haldamine ja täiendamine (www
- korto
- ee keskkond)
- aasta koosolekute läbiviimine, aasta majanduskavade koostamine ja aruandlus klientidele
- remonditööde ja lisateenuste korraldamine-müük klientidele

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb:eelnev töökogemus antud alal
- EKKL-i halduri kutsetunnistus
- hea pingetaluvus ning suhtlemisoskus
- meeskonnatöö tegemise oskused

Omalt poolt pakume

- Eneseteostuse võimalust ettevõttes
- professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda
- igakülgset kaasabi oma töötee alustamisel meie ettevõttes
- võimalust ise planeerida oma tööaega
- Ametiautot ja mobiiltelefoni numbrit.

Kontakt:
Heikki Lind
heikki@cityhaldus.ee
5049706