Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
03.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Lääne-Harju vald, Ämari alevik, Ämari lennuväli

Töö kirjeldus

Väljaõppe teostamine ja julgestusrühma arendamine vastavalt vahetu ülema suunistele
Logistikapataljon on Kaitseväe toetuse väejuhatuse koosseisus olev allüksus, mille põhiülesanneteks väeüksuste rahu- ja sõjaaja allüksuste ettevalmistamine, väeüksuse reservüksuste formeerimise läbiviimine, lahingvalmiduse tagamine ja Kaitseväe väe- ja struktuuriüksustele logistilise toetuse tagamine.
Kaitsevägi on Vabariigi Valitsuse alluvuses olev sõjaväeliselt korraldatud täidesaatva riigivõimu asutus, mis asub Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväge juhib Kaitseväe juhataja.Eesti riigikaitse on üles ehitatud totaalkaitse printsiibil ja riigikaitse eesmärk on säilitada Eesti iseseisvus ja sõltumatus, tema maa-ala, territoriaalvete ning õhuruumi lahutamatu ja jagamatu terviklikkus, põhiseaduslik kord ning rahva turvalisus. Riigikaitse juhtimisstruktuur tagab Kaitseväe valmisoleku rahuajal ja kriisiolukordades. Kaitsevägi teostab sõjalist kaitset.

- Väljaõppe teostamine ja julgestusrühma arendamine vastavalt vahetu ülema suunistele

Nõudmised kandidaadile

- ✔ Vähemalt nooremseersandi auaste✔ Vajaliku kontoritarkvara
- sidetehnika ning andmebaaside kasutamisvõimekus✔ Hea eesti ja kesktasemel inglise keele oskus✔ B-kategooria juhtimisõigus✔ Valmisolek läbida taustakontroll

Omalt poolt pakume

- ✔ Stabiilse ja kindla sissetuleku
- ✔ Huvitava ja vaheldusrikka töö
- ✔ Arenguvõimalusi ja täiendõpet
- ✔ Tegevväelastele ettenähtud soodustusi
- ✔ Häid sportimisvõimalusi
- ✔ 35 põhipuhkuse päeva aastas
- ✔ Tasuta otsebussi marsruudil Tallinn-Ämari-Tallinn

Kontakt:
Saamuel Stepanov
saamuel.stepanov@kra.ee
53 095 458