Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
30.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Teelise tn 4

Töö kirjeldus

• IT-taristu projektide juhtimine;• projektiplaani koostamine, projektiga kaasnevate mõjude ja riskide kaardistamine ning riskide haldamine;• IT-taristu arendus- ja süsteemihaldusprojektide käivitamine hoolitsedes meeskonna loomise, eesmärkide püstitamise, valitud metoodika ning kehtivate reeglite järgimise eest;• riigihangete läbiviimine;
Tundsid, et need märksõnad käivad Sinu kohta? Ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja aadressile konkurss@mnt.ee . Kandideerida saad ka värbamisportaalide CV Keskus ja CV-Online kaudu. Lisainfot töö kohta annab Maanteeameti it-osakonna juhataja Taavi Sepp e-postiaadressil taavi.sepp@mnt.ee.
Maanteeamet kujundab turvalist ja toimivat liikluskeskkonda.

Kohustused

- • IT-taristu projektide juhtimine
- • projektiplaani koostamine, projektiga kaasnevate mõjude ja riskide kaardistamine ning riskide haldamine
- • IT-taristu arendus- ja süsteemihaldusprojektide käivitamine hoolitsedes meeskonna loomise, eesmärkide püstitamise, valitud metoodika ning kehtivate reeglite järgimise eest
- • riigihangete läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind meie meeskonnaga liituma
- kui Sul on: • vähemalt 2-aastane töökogemus IT-taristu projektide või osakonna/talituse juhtimisel või taristu haldamisel keskmise suurusega ettevõtetes
- • hea IT alane erialane ettevalmistus
- tehnoloogiahuvi ja praktilised teadmised järgmistest teemadest:o Arvutivõrgudo Microsoft Active Directory teenusedo Info- ja küberturveo Windows 10 Pro/Enterpriseo Atlassiani tootepere tundmine• tugev analüüsioskus ja süsteemsus töö korraldamisel
- • soov ja oskus märgata
- kuidas asju paremaks teha
- • varasem kogemus hangete dokumentatsiooni koostamisel
- • suurepärane organiseerimisvõime ja suhtlemisoskus
- • valmidus töötada Eesti eri paigus ning B-kategooria juhiluba.

Omalt poolt pakume

- Meiega on Sul:
- • põnev töö, mille tulemusi tajume me kõik
- • paindlikud töötingimused stabiilse ja usaldusväärse tööandja juures
- • arendavad koolitused
- • igakuine sporditoetus
- • 35-päevane põhipuhkus. Puhata saad soovi korral ka suvel. Lisaks võimaldame Sulle 3 tervispäeva aastas.

Kontakt:
pille.kask@mnt.ee