A la carte kokk

Aktsiaselts Strand
Pärnu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
21.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on restorani ja buffee roogade ettevalmistuste tegemine, retseptide järgi toidu valmistamine, kuuma ja külma köögi toitude väljastamine.
Pakume tööd ka õpipoisi projekti raames.
Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992. aastast Pärnus tegutsev hotell. Meie tugevuseks on mitmekesine teenuste valik ühe katuse all ning erinevad võimalused puhkamiseks ja töötamiseks.

- Peamised tööülesanded on restorani ja buffee roogade ettevalmistuste tegemine, retseptide järgi toidu valmistamine, kuuma ja külma köögi toitude väljastamine

Nõudmised kandidaadile

- Algteadmiste (kooliteadmised) olemasolul pakume kohapealset väljaõpet menüü järgi toidu valmistamisel
- töötahe on oluline

Omalt poolt pakume

- Motiveerivat ja aasta ringi stabiilset töötasu, tööd kindla ja ausa tööandja juures, lisaks töötasule ettevõtte soodustusi nt. soodushinnaga soe söök, piiramatu spaa kasutus, jõusaali kasutus jne.

Kontakt:
Ingrid Abram
toitlustusjuht@strand.ee
4475383