Telkide õmbleja

AS Protex Balti
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
06.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 33

Töö kirjeldus

Oled just õige inimene, kui- Sul on vilumus ja oskus kasutada erinevaid õmblusmasinaid;- Sulle meeldiks telk valmis õmmelda ise päris otsast lõpuni ja oled valmis sinna juurde lisama ka kõik vajalikud lukud ja paelad.

Juhtiv tekstiili- ja rõivalahenduste pakkuja Skandinaavia turule, kelle klientideks on kvaliteet-kaubamärkide omanikud, kes hindavad lühikest tarneaega, kõrget kvaliteeti ja väga head teenindust. Ettevõttes töötab 230 töötajat, peakontor asub Tallinnas. Tootmine toimub kahes tehases, millest üks asub Pärnus ja teine Tallinnas.Protexi visioon on olla parim tekstiiliteenuste pakkuja Põhja-Euroopas.

- Oled just õige inimene, kui- Sul on vilumus ja oskus kasutada erinevaid õmblusmasinaid
- - Sulle meeldiks telk valmis õmmelda ise päris otsast lõpuni ja oled valmis sinna juurde lisama ka kõik vajalikud lukud ja paelad

Nõudmised kandidaadile

- Õmblusalane haridus
- tööjuhendite ja jooniste lugemise oskus
- hea koordinatsioon ja silmamõõt
- valmisolek meeskonnatööks

Omalt poolt pakume

- Oma ala spetsialistidest tugimeeskonda ja väljaõpet, pikaajalist töösuhet ja arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda korralikke seadmeid, tasupaketti vastavalt Sinu tulemustele, tööd ühes vahetuses ning puhkust suvel.

Kontakt:
Alla Kunevitš
alla@protex.no
+372 671 0720