Saare maakond
Osaline tööaeg
Keskharidus
31.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Saare maakond, Saaremaa vald, Kudjape alevik, Tallinna tn 88

Töö kirjeldus

• Professionaalne klienditeenindus• Töö kassas• Kauba vastuvõtt• Kauba väljapanek ettevõtte standardite kohaselt• Inventuuri teostamine

- • Professionaalne klienditeenindus• Töö kassas• Kauba vastuvõtt• Kauba väljapanek ettevõtte standardite kohaselt• Inventuuri teostamine

Nõudmised kandidaadile

- Meeldib kliente teenindada ja meeskonna töötada. Valmis füüsiliseks tööks

Omalt poolt pakume

- • Stabiilset töökohta ja alati õigeaegselt palka
- • Motiveerivat boonussüsteemi ning töötaja soodustusi
- • Paindlikku töögraafikut
- • Põhjalikku väljaõpet
- • Ametialast ja isiklikku arengut kiiresti kasvavas firmas
- • Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi
- • Võimalust töötada osakoormusega või hooajaliselt

Kontakt:
Riina Lainet
rainet@pepco.eu
5803 4474