Veoautojuht

OÜ Odien
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Otsime juhti Tallinn-Tartu-Tallinn suunal C-kategooria autoga. Töö ülesanneteks on kauba peale ja maha laadimine, vajalike dokumentide täitmine, klientidega suhtlemine. Tööpäev algab ja lõppeb Tallinnas.

OÜ Odien loodi 2005. aastal ja baseerub Eesti erakapitalil. OÜ Odien on spetsialiseerunud kaupade veoks, mille peamisteks märksõnadeks on efektiivsus ja kõrge teenusekvaliteet. Ettevõtte missioon on olla kliendisõbralik ja paindlik ning kliendi huvide eest seista. OÜ Odieni põhiklientideks on firmad ja eraisikud, kellele on tähtis kaupade stabiilne, kiire ja muretu liikumine tarnijalt vastuvõtjani.

- Otsime juhti Tallinn-Tartu-Tallinn suunal C-kategooria autoga
- Töö ülesanneteks on kauba peale ja maha laadimine, vajalike dokumentide täitmine, klientidega suhtlemine
- Tööpäev algab ja lõppeb Tallinnas

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik kehtiv ametkoolituse tunnistus ja digikaart

Omalt poolt pakume

- Stabiilset tööd aastaringselt, mugavat sõiduvahendit.

Kontakt:
Kai-Riin Ahveldt
kairiin@odien.ee
5502153