Sekretär-raamatupidaja

Skata Advisers OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
20.10.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Paadi tee 3

Töö kirjeldus

Kirjavahetus (tavapost, e-post)Dokumentide ettevalmistamine ja vormistamine (kopeerimine, skännimine, kulleri- ja postisaadetised jne)Telefonikõnede vastuvõtmine, registreerimine ja ümbersuunamine.Administratiivsete küsimuste lahendamine.Raamatupidaja, kolleegide ja juhatuse assisteerimine.
Kandideerimiseks palume saata CV ja kaaskiri koos palgasooviga (neto).

- Kirjavahetus (tavapost, e-post)Dokumentide ettevalmistamine ja vormistamine (kopeerimine, skännimine, kulleri- ja postisaadetised jne)Telefonikõnede vastuvõtmine, registreerimine ja ümbersuunamine
- Administratiivsete küsimuste lahendamine
- Raamatupidaja, kolleegide ja juhatuse assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb muude võõrkeelte oskus.Teadmised raamatupidamisest

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja stabiilset tööd kaasaegses kontoris.
- Arenemisvõmalused, koolitused ja töökogemus rahvusvahelises keskkonnas.
- Konkurentsivõimelist palka (intervjuu tulemusel).

Kontakt:
olga@skata.ee