Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
06.11.2019
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Kurtna küla, Kaalu

Töö kirjeldus

Kaubaaluste sorteerimine ja kasutatud kaubaaluste remontimine.
Kandideerimiseks ja proovipäeva kokkuleppimiseks helistada telefonil 5129487 või saata CV e-posti aadressile kontor@ka.ee
Ettevõte KA asutati 2008 aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on transpordipakendite tootmine ja müük Balti ja Skandinaavia riikide turul. Käesoleval ajal toodame eri liiki ja eri suuruses puidust kaubaaluseid (omame suurt kogemust ebastandardsete aluste tootmises klientide jooniste alusel), puitkaste, kaubaaluste kõrgendusi, sealhulgas müüme laias valikus pakkematerjale, plastmass transpordipakendeid – plastmassist kaubaaluseid, alusekaste Big Box, plastkaste, külmutus tihendeid: üle 3000 tooteliiki.

- Kaubaaluste sorteerimine ja kasutatud kaubaaluste remontimine

Nõudmised kandidaadile

- Töötahe
- hea tervis ja hea füüsiline vorm kuna töö iseloom on füüsilist pingutust nõudev

Omalt poolt pakume

- Tasuta transporti Jõhvist ja Ahtmest
- väljaõpet kohapeal
- sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat meeskonda
- pakume tööd ka heas füüsilises vormis vähenenud töövõimega inimestele.

Kontakt:
kontor@ka.ee
5129487